Bahar hanıma çok şey borçluyum sayesinde hala hayattayım basit bir kitle deyip geçiştirmedi ve beni ameliyat etti patoloji sonucu 1.evre kanser olduğumu öğrendim Bahar hanım hiç vakit kaybetmeden gereken tüm operasyon ve tedavimi yaptı çok şükür artık kanserim yok hala kendisinin takipli hastasıyım ona güvenim sonsuz kendisini tanımak en büyük şansım oldu Güler güzlü samimi mesleğinde çok başarılı mükemmel bir hekim hasta olmak sansızlıktı mama bahar hanımın hastası olmak büyük şans iyiki varsınız hocam 🙏
F.A
Bahar hanım ile ben 17 yaşındayken yollarımız kesişti. Kıllanma şikayetim için gitmiştim.Muayene ettikten sonra kan testi de yaptırmamı istedi. Sonuçlara göre rahmimde veya hipofiz bezimde kist olabileceğini öğrendim. Uzun bir süre takipler devam etti .5 senedir Bahar hanımın takipli hastasıyım. Bahar hanım çok titiz ve tedbirli bir doktor kendi içine sinmeyen hiç bişiyi yapmayan birisi. Bana da aynı titizlik ile yaklaştı 5 senedir de devam etmekte onun hastası olmak kendimi şanslı ve güvende hissettiriyor.
Ş.M
Bahar hocamı 5 yıl ince tanıdım her zaman güler yüzli anlayışlıydı. Yıllardır uydurduğum söylenen ağrılarımın bir hastalıktan kaynaklandığını ve çikolata kistim ve karın içi organlarda da aynı hastalığın etkisi olduğunu söyledi. Ameliyat ve ilaç tedavisinden sonra yeniden doğmuş gibiyim. Insanın kendisine inanan her zaman kibarlığıyla ve bilgisi ile size huzur ve güven veren bir doktorunun olması paha biçilemez bir şeymiş Bahar hocam ile anladım.
S.İ
Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış hocam. Her zaman derin empati duygusu ile yaklaşan kendinizi en iyi arkadaşınızla dertleşiyormuş gibi hissettirirken derdime deva olan hocam. Yıllardır beklediğimiz evladımızı kucağımıza almamıza vesile olan hocam. Seni çok seviyoruz.
R.A
Benim daha 4 tane düşüğüm olmuştu sonrasında Bahar Hanımla karşılaştık.Tüm rahim boyunca perde olduğunu farketti. Rahim perdesi ameliyatı oldum ve çocuğumu 38. Haftaya kadar taşıyıp planlı bir şekilde doğum yaptım. Hayatımda bu kadar emeği olan bir doktoru asla bırakmam. Bahar hanım nereye ben oraya…
Ş.T
Çok ilgili,güler yüzlü, mütevazi alanında çok iyi bir doktor.Ben hiç bir doktorumdan böyle ilgi görmedim.İşini hakkıyla yapıyor. Bütün doktorlar onun gibi olabilse keske.
T.K